Статті

Тест “Визначення типу шкіри”

1. Тип сальної секреції, схильність до проблемності.

Вранці Ви вмилися водою кімнатної температури без засобу для очищення шкіри. Після цього промокнули шкіру рушником та не наносили жодних косметичних засобів. Через деякий час Ваша шкіра:

# Потрібно вибрати один, найбільш підходящий для Вашої шкіри, варіант опису #

1) – Почувається комфортно, немає жирного блиску і почуття стягування. Також на Вашій шкірі відсутні чорні точки та елементи вугрового висипу, і на обличчі практично ніколи не буває лущення. Це означає, що за типом сальної секреції у Вас ⇒  Нормальна шкіра ⇐ перейдіть за посиланням.

2) – Відчувається стягнутість, дискомфорт, сухість шкіри. Також на Вашій шкірі відсутні чорні точки та елементи вугрового висипу, ніколи не буває жирного блиску. Це означає, що сальна секреція знижена, і у Вас ⇒ Суха шкіра ⇐ перейдіть за посиланням.

3а) – У т-зоні (ніс, чоло, підборіддя) з’являється жирний блиск, інші зони (вилиці, щоки, шия) без дискомфорту, або з’являється відчуття стягнутості. Також на Вашій шкірі в т-зоні є або іноді з’являються чорні точки. Запальних елементів не буває, у Вас ⇒  Комбінована, не схильна до проблемності шкіра ⇐ перейдіть за посиланням.

) – У т-зоні (ніс, чоло, підборіддя) з’являється жирний блиск, інші зони (вилиці, щоки, шия) без дискомфорту, або з’являється відчуття стягнутості. Також на Вашій шкірі є чорні точки та закриті комедони. Запальні елементи з’являються рідко, частіше перед менструацією, не більше ніж 5-ти елементів протягом місяця, у Вас ⇒ Комбінована, схильна до проблемності шкіра ⇐ перейдіть за посиланням.

) – У т-зоні (ніс, чоло, підборіддя) з’являється жирний блиск, інші зони (вилиці, щоки, шия) без дискомфорту, або з’являється відчуття стягнутості. Також на Вашій шкірі у т-зоні є або іноді з’являються чорні точки, закриті комедони. Запальні елементи з’являються часто, більше 5-ти елементів протягом місяця, є ознаки пост акне, у Вас ⇒ Комбінована шкіра з вугровим висипом ⇐ перейдіть за посиланням.

) –  На всій шкірі обличчя з’являється жирний блиск, почуття стягнутості після вмивання немає, або буває дуже рідко і швидко минає, пори розширені. Також на Вашій шкірі в т-зоні є або іноді з’являються чорні точки. Запальних елементів не буває, у Вас ⇒ Жирна, не схильна до проблемності шкіра ⇐ перейдіть за посиланням.

) – На всій шкірі обличчя з’являється жирний блиск, почуття стягнутості після вмивання немає, або дуже рідко і швидко проходить, пори розширені. Також на Вашій шкірі в т-зоні є чорні точки та закриті комедони. Запальні елементи з’являються нечасто, до 5-ти протягом місяця, у Вас ⇒ Жирна шкіра, схильна до проблемності  ⇐ перейдіть за посиланням.

) – На всій шкірі обличчя з’являється жирний блиск, почуття стягнутості ніколи не буває, пори розширені. Також на Вашій шкірі є чорні точки, закриті комедони, запальні елементи вугрової висипки, більше 5-ти елементів протягом місяця, у Вас ⇒ Жирна шкіра з вугровим висипом ⇐ перейдіть за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *